TELEFONY KOMÓRKOWE

Komunikowanie

Używanie telefonów zarówno w dwudziestym pierwszym jak i dwudziestym wieku było dla ludzi codziennością. Nie ma jednak żadnej tajemnicy w tym, że pommiędzy tymi dwoma wiekami rozciąga się ogromna różnica, jeśli chodzi o specyfikę używania wspomnianych urządzeń. O jakie różnice chodzi? Nie trudno się domyślić odpowiedzi, chociażby dlatego, że sami niejako w niej uczestniczymy.

Dwudziesty wiek był z pewnością epoką telefonów stacjonarnych. Choć pod koniec dwudziestego wieku telefony komórkowe zaczęły wkraczać do - potocznie rzecz ujmując - akcji, telefony stacjonarne nadal były w cenie. Dzisiaj wydaje się jednak, że na stałe dwudziesty pierwszy wiek stał się epoką komórek. Większość osób nie umie dzisiaj normalnie funkcjonować bez tych gadżetów i w zasadzie jest to odczucie słuszne, ponieważ tak zostaliśmy przez nowoczesne technologie ukształtowani.

Nie należy więc z tym walczyć, a raczej dostosować się, ponieważ w najbliższym czasie taka sytuacja z pewnością w żaden sposób się nie zmieni.

Rozmowy

.................................................................................................

producent wideodomofonów |

Artykuły