TELEFONY KOMÓRKOWE

Telefon

Telefony stacjonarne od dekad służą ludzkości do komunikacji sięgającej nawet ogromnych odległości między poszczególnymi rozmówcami. Nie da się jednak ukryć, że na przestrzeni lat telefony stacjonarne zostały nieco zdeprecjonowane.

Ów umniejszanie jest związane oczywiście z pojawieniem się tak zwanych komórek, czyli oczywiście telefonów komórkowych. Jakby jednak nie było w wielu miejscach telefony stacjonarne mają się dobrze i nic nie wskazuje na to, by wkrótce miały zniknąć z powierzchni ziemi. Mowa dla przykładu o urzędach, w których telefony stacjonarne funkcjonują między innymi jako tak zwane telefony wewnętrzne, które pozwalają kontaktować się pracownikom pracującym w różnych pokojach.

Nierzadko kontakt do różnych firm czy placówek także przekierowuje nas do telefonów stacjonarnych, ponieważ jest to po pierwsze bardziej ekonomiczne, a po drugie nie ma potrzeby stosowania w takich przypadkach wspomnianych już wcześniej komórek. Jakby jednak nie było wydaje się więc, że telefony stacjonarne mają swoją przyszłość.

www.genity.pl/technologie?akt=druk-2017-11-06#.WgF78YiDPIW

Komunikacja

.................................................................................................

http://biochemik.pl/blog/badania-zywnosci-pasz-oferta/ |

Artykuły