TELEFONY KOMÓRKOWE

iPhone

IPhone to niemal kultowy już produkt firmy Apple. Choć jego cena bywa zaporową dla większości osób, jest ogromnie popularny. Swoją popularność zawdzięcza głównie niezawodności. Niezawodność ta jest w głównej mierze spowodowana tym, iż w telefonie jako system operacyjny użyto iOS – system napisany przez firmę Apple.

System ten jest rozwijany tylko przez firmę Apple, w związku z czym – w przeciwieństwie do chociażby Androida – jest wykonany staranniej oraz znacznie zoptymalizowany. Dla przykładu sporo telefonów z zainstalowanym systemem Android musi cechować się o wiele wydajniejszym procesorem, pamięcią aby zaoferować podobne funkcjonalności do tych zawartych w iPhone.

Aparat ten pełni rolę telefonu, przeglądarki multimedialnej (odtwarza muzykę, filmy, prezentacje) oraz przeglądarki internetowej oraz doskonałego komunikatora. Sukces iPhone polega również na tym, że w czasach gdy wchodził na rynek był jednym z pierwszych urządzeń tego typu oferującym tak szeroki wachlarz zastosowań. Telefon ten doczekał się już czwartej generacji.

iPhone

.................................................................................................

namioty magazynowe |

Artykuły