TELEFONY KOMÓRKOWE

Sagem

Telefony Sagem uzyskały na rynku znakomitą renomę i są bardzo często wybieranymi aparatami telefonicznymi. Popularność tychże aparatów wynika zapewne z faktu, że firma ta od samego początku swojego istnienia zajmuje się szeroko pojętym zagadnieniem telekomunikacji.

Jeden z charakterystycznych modeli tejże firmy wsławił się lustrzaną obudową. Oczywiście aparaty tego producenta zapewniają dostęp do wszystkich popularnych w dzisiejszych czasach funkcjonalności. Firma ta również zasłynęła jako pierwszy na świecie producent kart SIM z wbudowanym urządzeniem Wifi.

Urządzenie noszące nazwę SIMFI nie jest jeszcze co prawda bardzo popularne ale z pewnością stanie się za niedługo standardem wśród telefonów komórkowych. Charakterystyczną cechą telefonów firmy Sagem jest ich wygląd. Stylistyka wypracowana przez tegoż producenta sprawia że każdy telefon marki Sagem staje z łatwością rozpoznawalny.

Podkreślić również należy, że Sagem jest również producentem innych urządzeń związanych z komunikacją. Są to głównie modemy umożliwiające połączenie z internetem oraz tunery telewizji satelitarnej.

Sagem

.................................................................................................

squash warszawa |

Artykuły