TELEFONY KOMÓRKOWE

Pierwsze telefony

Każdy telefon może dzisiaj sprawiać człowiekowi niezwykłą wygodę, której nierzadko nie potrafilibyśmy się pozbyć, gdybyśmy nagle musieli. Coraz częściej rezygnuje się jednak z telefonów stacjonarnych na rzecz tych komórkowych, ponieważ w teraźniejszym świecie w zasadzie każdy członek rodziny(nierzadko także ten sześcio- czy siedmioletni) ma już własny telefon komórkowy.

Czy takie rozwiązanie jest słuszne? Wydaje się, że tak, o ile w rzeczywistości każdy potrafi funkcjonalnie posługiwać się dziś telefonem komórkowym. Wątpliwości w tym przypadku można mieć dla przykładu przy seniorach, ponieważ ci ostatni nie mieli za czasów młodości żadnej styczności z tak zwanymi komórkami. Po prostu dlatego, że tych ostatnich jeszcze kilka dekad temu nie było.

Warto więc zaznaczyć, że przy okazji starszych osób często o wiele bardziej sprawdzają się dzisiaj telefony - no właśnie - starsze, ponieważ są one łatwiejsze w użyciu oraz posiadają mniej rozbudowane funkcje, dzięki czemu ich obsługa okazuje się być - nawet dla laika - banalnie prosta.

calowy

Komórki

.................................................................................................

Wagraf Katowice |

Artykuły