TELEFONY KOMÓRKOWE

Jak dobrze wykorzystać możliwości

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj życie bez telefonu komórkowego, faktem jest jednak, że do ich prawidłowego działania niezbędne jest silne promieniowanie, generowane przez nadajniki sieciowe, rozstawione w różnych punktach naszych miast i mniejszych miejscowości. Podobnie więc jak miało to miejsce w przypadku promieni rentgenowskich, niebezpieczeństwo których odkryto dopiero po kilkudziesięciu latach, naukowcy sugerują, że coraz częściej obserwuje się zjawisko rozwoju nowotworów układu nerwowego czy nerwu słuchowego.

Nie ma jednoznacznego rozstrzygnięcia co do niebezpieczeństwa telefonów komórkowych, lekarze podkreślają jednak, że dopóki nie będzie możliwe wykonanie konkretnych, rozstrzygających testów, warto zwracać uwagę na sposób wykonywania przez nas połączeń. Co powinniśmy więc zrobić? W pierwszej kolejności zrezygnować z długich rozmów. Im krótsze połączenia tym krótszy czas wystawienia się na działanie szkodliwego promieniowania. Jeżeli nie możemy ograniczyć rozmowy, powinniśmy przekładać regularnie aparat z jednego ucha do drugiego. Warto też zadbać o to, aby rozmowy nie były prowadzone przez nas w tłumie ludzi, gdzie zasięg działania promieniowania jest największy.

Nasze zdrowie jest najważniejsze, dlatego też powinniśmy dbać o własne bezpieczeństwo i starać się zabezpieczać przed ewentualnymi szkodliwymi czynnikami, mogącymi negatywnie wpływać na stan naszego organizmu.

See You GSM Serwis telefonów

Działanie

.................................................................................................

programator st-link/v2 |

Artykuły