TELEFONY KOMÓRKOWE

Internet

Internet jest wynalazkiem, który rzeczywiście zmienił świat. Dziś bezprzewodowo można łączyć się z wieloma miejscami na ziemi. Można to oczywiście zrobić nie tylko przy pomocy komputera stacjonarnego, ale także korzystając z nowoczesnych i zgrabnych tabletów czy komputerów przenośnych. Od kilku lat łączenie się z siecią bezprzewodową jest także możliwe w telefonach komórkowych.

Warto mieć jednak świadomość tego, że wiele osób wciąż łączy się z internetem przy pomocy sieci przewodowej. Dlaczego właśnie tak, a nie inaczej? Z pewnością połączenie przewodowe w większości przypadków jest dzisiaj mocniejsze. Im dalej siedzimy od źródła łącza, tym gorsza jakość połączenia dociera do naszego urządzenia, a co za tym idzie internet - potocznie rzecz ujmując - po prostu wolniej chodzi.

Należy liczyć się z tym, że są lepsze i gorsze sposoby na to, by korzystać z sieci. wydaje się jednak, że sama możliwość takiego działania daje nam dzisiaj o wiele więcej możliwości, niż te na jakie mogli liczyć nasi rodzice czy dziadkowie.

Techonologia

.................................................................................................

|

Artykuły