TELEFONY KOMÓRKOWE

Płatności

Coraz więcej osób płaci dzisiaj w nieco nietradycyjny sposób, a mianowicie dzięki swoim telefonom komórkowym. Skąd pomysł na takie rozwiązanie? Wiąże się ono z pewnością z rozwojem nowoczesnych technologii, które w znacznym stopniu ułatwiają nam dzisiaj życie. Należy jednak mieć świadomość tego, że nie wszędzie możemy dzisiaj dokonywać tego rodzaju transakcji.

Mowa w dużej mierze o małych sklepach, na przykład osiedlowych, w których wciąż można płacić jedynie gotówką. Być może za jakiś czas taki stan rzeczy ulegnie zmianie, jednak na chwilę obecną konsumenci korzystają zarówno z płatności nowoczesnych, w skład których wchodzi nie tylko płatność telefonem komórkowym, ale także płatność kartą kredytową czy bankomatową, ale także z płatności tradycyjnych, którymi są oczywiście płatności gotówkowe.

Jakby jednak nie było rozwiązanie proponowane przez producentów sieci telefonicznych jest dzisiaj bardzo przydatne i cieszy się z miesiąca na miesiąc coraz większą popularnością wśród różnych grup konsumenckich.

Naprawa telefonów See You GSM

Technologie

.................................................................................................

matryca tft led |

Artykuły