TELEFONY KOMÓRKOWE

Telefony

Pierwse telefony stacjonarne pojawiły się z w powszechnym użytku już kilkadziesią lat temu. Prace nad wynalazkiem rozpoczęły się jeszcze wcześniej. Wydaje się jednak, że wciąż jest to urządzenie stosunkowo nowe i każdego dnia dziękujemy losowi za to, że komunikacja międzyludzka dzięki telefonom mogła się tak znacząco rozwinąć.

Dziś w zasadzie nie wyobrażamy sobie tego, by nie kontaktować się z pewnymi osobami codziennie. Nawet wtedy, gdy te ostatnie mieszkają w innym mieście, państwie czy nawet na innym kontynencie. Komunikację umożliwiają nam nie tylko telefony stacjonarne, ale także telefony komórkowe czy wreszcie internet i różne programy nierzadko darmowe służące do komunikacji za pomocą sieci internetowej.

Jakby jednak nie było należy pamiętać, że to właśnie pierwsze telefony pozwoliły nam rozpocząć badania nad nowoczesnymi techonologiami w zakresie szeroko pojętej komunikacji. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie moglibyśmy nawet przypuszczać, jak daleko ów badania zajdą - i z tego powinniśmy cieszyć się najbardziej

http://wzorcowanie.biochemik.pl/wzorcowanie-kalibracja-legalizacja/

Komunikacja

.................................................................................................

system kolejkowy |

Artykuły