TELEFONY KOMÓRKOWE

USB

Elektronika rozwija się dzisiaj w zawrotnym tempie. W zasadzie każdego dnia możemy zakupić w sklepie każdego rodzaju komputer, telewizor czy telefon komórkowy. Wiąże się to oczywiście z ogromnymi nakładami finansowymi, które jakby jednak nie było jesteśmy w stanie ponieść.

Często bierzemy dany sprzęt nawet na raty, tylko po to, by móc się nim cieszyć zanim uzbieramy całą kwotę. Rozwiązanie ratalne jest nierzadko także wygodniejsze, ponieważ wtedy mniej odczuwamy poniesione koszty, które odbijają się na naszych kieszeniach. Każdy sprzęt elektroniczny - a przynajmniej prawie każdy - posiada jednak pamięć wewnętrzną. Dzięki niej jesteśmy w stanie zgrywać dane na komputer czy słuchać muzyki w telefonie komórkowym.

Należy pamiętać, że pamięć wewnętrzna jest w urządzeniu zawsze. Nierzadko stanowi ona jednak niewielki rozmiar i musi być uzupełniana przez pamięć zewnętrzną. Najczęściej ta ostatnia występuje pod postacią karty pamięci, pendrive lub dysku zewnętrznego, który można w razie potrzeby podłączyć do komputera.

eksplozymetr

Komputery

.................................................................................................

Projekty instalacji Pruszcz Gdański |

Artykuły