TELEFONY KOMÓRKOWE

NUmery

W dobie dwudziestego pierwszego wieku wydaje się nam - to jest szeroko pojętym użytkownikom elektronicznych urządzeń - że wszystko stoi przed nami otworem.

Tymczasem okazuje się, że statystycznie bardzo wiele osób nie potrafi nawet zapamiętać swojego numeru telefonu. Wydaje się to nieco paradoksalne, ponieważ elektronika towarzyszy nam dzisiaj na każdym kroku, a to zmusza nas do zapamiętywania różnego rodzaju pinów, kodów czy innego rodzaju mechanizmów hasłowych, których na co dzień używamy (na przykład podczas prowadzenia strony internetowej czy podczas sprawdzania różnych kont, na przykład tak zwanej poczty elektronicznej). Wydaje się, że zapamiętanie numeru telefonu nie powinno być więc trudne.

A jednak, wiele osób ma z tym niebagatelny problem. Wydaje się jednak, że tak naprawdę to jednak błahostka, ponieważ nasz numer szybko można sprawdzić - no właśnie... - w swoim telefonie komórkowym. Jakby jednak nie było warto mieć go również w notesie, na przykład po to, by pamiętać numer, gdy aparat telefoniczny po prostu się rozładuje.

alkomaty bezustnikowe

Telefony

.................................................................................................

ekrany do rzutników wypożyczalnia |

Artykuły