TELEFONY KOMÓRKOWE

Inteligentny i dobrze wyposażony

Telefony służą nam dzisiaj również do wielu innych czynności poza samym rozmawianiem. Będzie można na nich wygodnie korzystać z internetu czy też słuchać muzyki lub robieniem zdjęć.

Gdy szukamy aparatu telefonicznego, który będzie miał wszystkie te funkcje, a jednocześnie będzie łatwy w obsłudze oraz stylowy, wówczas warto jest zwrócić uwagę na model N97 mini firmy Nokia. Jest to bardzo popularny telefon, który odznacza się również pojemną baterią, która zapewni rozmowy przez długi czas. Przypatrzmy się bliżej jego specyfikacji.

Przede wszystkim tym, co rzuca się nam jako pierwsze w oczy, jest jego elegancka obudowa. Możemy tutaj wybierać pomiędzy trzema stonowanymi kolorami, czernią, brązem oraz metalicznym prawdziwym 18- karatowym złotem w limitowanej wersji Gold Edition. Telefon ma wysuwaną pełną klawiaturę, która zapewnia wygodną obsługę internetu oraz wiadomości tekstowych. Jego duży wyświetlacz dodatkowo ułatwia korzystanie z aparatu, ponieważ można całkowicie dopasować go do swoich potrzeb. Nokia N97 mini będzie idealnym telefonem dla tych, którzy dużo czasu spędzają w internecie oraz zależy im na komforcie. Wpływa na to zarówno nawigacja oraz panoramiczny ekran dotykowy, który reaguje nawet na najbardziej delikatne muśnięcia. Można korzystać na nim również z aplikacji Nokia Maps, która w połączeniu z modułem GPS sprawi, że nigdy nie zdarzy nam się zgubić w dużym mieście. Dzięki telefonowi będzie można też robić wysokie jakościowo zdjęcia, a także słuchać na nim muzyki. Zatem jest to świetny wielofunkcyjny model.

Telefon mini

.................................................................................................

Monitoring przemysłowy i telewizja przemysłowa - profesjonalny dostawca. |

Artykuły