TELEFONY KOMÓRKOWE

Telefon dla wymagających

Telefony komórkowe w dzisiejszych czasach wykorzystywane są coraz częściej nie tylko do rozmawiania, ale również do przeglądania internetu, robienia zdjęć, słuchania na nich muzyki oraz wielu innych czynności. Jeżeli szukamy telefonu, który nigdy nas nie zawiedzie, a także będzie mógł dostarczyć nam wszystkie możliwe dzisiaj na rynku funkcje, wówczas powinniśmy zastanowić się nad zakupem modeli N8 firmy Nokia.

Chociaż jest on dość drogi, to za tą cenę dostaniemy w pełni wyposażony aparat telefoniczny z zaawansowanymi opcjami. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jego obudowę. Często dużo użytkowników telefonów skarży się na to, że szybko się ona niszczy. W tym przypadku o to, aby telefon wyglądał cały czas jak nowy, dba obudowa, która wykonana jest z nowoczesnego materiału odpornego na zarysowania, a także hartowane szkło, którym pokryty jest wyświetlacz. Opływowy kształt obudowy dodatkowo podnosi komfort użytkowania. N8 ma dotykowa obsługę, która pozwala na wygodną oraz intuicyjną nawigację. Telefon ten wyposażony jest w mnóstwo interesujących funkcji. Z pewnością warto jest zwrócić uwagę na jakość HDMI, jaką oferuje wyświetlacz.

Dodatkowo w aparacie zamontowane jest gniazdo HDMI, które pozwala na podłączenie go do innych sprzętów. Nokia zatroszczyła się również w tym przypadku o prosty dostęp do internetu oraz zamontowała w nim wiele przydatnych aplikacji, jak na przykład Nokia Maps, wygodny edytor do poczty elektronicznej czy też sieci społecznościowych takich jak Facebook.

Unisystem gdańsk

Nokia dla wybranych

.................................................................................................

naprawa komputerów Katowice |

Artykuły