TELEFONY KOMÓRKOWE

Klasyczny model

Nie każdy z nas potrzebuje rozbudowanego smartfona, dzięki któremu można robić mnóstwo rzeczy na raz. \

Czasami po prostu szukamy dla siebie takiego aparatu telefonicznego, dzięki któremu będziemy mogli wygodnie dzwonić do bliskich, komunikować się przez SMS-y czy też od czasu do czasu zajrzeć do internetu.

Jeżeli dodatkowo zależy nam na wytrzymałej baterii oraz stylowym wyglądzie, wtedy Nokia 6700 classic będzie dla nas najlepszym wyborem. Ten klasyczny, jak sama nazwa wskazuje, telefon jest świetną propozycją niemal dla każdego z nas.

Obudowa urządzenia jest wykonana z wytrzymałych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej, które sprawiają, że będzie ono wyglądało jak nowe przez długi czas. Wybierać można pomiędzy dwoma eleganckimi kompozycjami kolorystycznymi – czarną oraz srebrną. Telefon 6700 classic wyposażony jest w duży wyświetlacz, a także wygodne klawisze w tradycyjnym rozmieszczeniu. Wzornictwo w tym przypadku jest na najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi o dostępne funkcje, to tutaj model ten zaskoczy nas ich bogactwem. Będzie można dzięki niemu szybko surfować po internecie, a także odbierać pocztę elektroniczną czy korzystać z portali społecznościowych.

Nie zgubimy się z nim również nigdzie, gdyż można korzystać na nim z map oraz odbiornika GPS. Żeby rozmowy były najwyższej jakości, wyposażono go również w system redukcji szumów. Tradycyjnie będzie też można słuchać na nim muzyki czy też robić zdjęcia doskonałym jakościowo aparatem o rozdzielczości pięciu megapikseli z automatyczny ustawianiem ostrości.

Model retro

.................................................................................................

|

Artykuły