TELEFONY KOMÓRKOWE

iOS

iOs to naprawdę ciekawy system operacyjny, który zrewolucjonizował telefony komórkowe. Apple ostro zaatakowało rynek swoim iPhonem kilka lat temu i okazuje się, że był to strzał w dziesiątke. Naprawdę wszystkie możliwości jakie mamy powinny być przygotowane, co daje nam możliwości stworzenia elementów, które chcemy przygotować.

System Operacyjny iPhone'a sprawił przede wszystkim, że tworzenie aplikacji i programów na niego stało się proste i intuicyjne, oferując jednocześnie całkiem duże możliwości. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach jest to standard, którego na pewno trzeba się trzymać. Jak można to wszystko zaakceptować? Przede wszystkim musimy przygotować się na działania, które jesteśmy w stanie osiągnąć. Możliwości rozwoju systemów na iPhone obecnie są coraz większe, jednak sam telefon jest trochę w cieniu nowego projektu Apple czyli iPada 2.

Jak obecnie wygląda iOS? Dawniej był rewolucją i czymś co naprawdę wyróżniało Apple na rynku. Jednak w ostatnim czasie powstał Android, który tak naprawdę zniszczył Apple pod względem popularności, głównie dlatego, że jest darmowy. Obecnie także w planach jest efekt współpracy Nokii i Microsoftu, czyli Windows Phone, który ma głośno i z rozmachem wejść na rynek. Co więc nas czeka? Na pewno wiele emocji.

iOS

.................................................................................................

sklep elektryczny online |

Artykuły