TELEFONY KOMÓRKOWE

Strony www, aplikacje i wiele innych w telefonie

Dzisiaj telefony to nie tylko sposób na szybkie porozumienie się z bliskimi, ale również sprzęt, dzięki któremu będzie można mieć dostęp do internetu czy też móc na nich posłuchać muzyki lub pograć w gry.

Tym trendom odpowiada smartfon HTC Wildfire, który dzięki swojej niedużej cenie oraz ciekawym funkcjom należy do jednych z najczęściej wybieranych modeli w swojej klasie. Warto przypatrzeć się bliżej, jakie funkcje nam on oferuje. Przede wszystkim jest to telefon, który wprost stworzony jest do obsługi różnych rodzajów portali społecznościowych oraz dostępu do internetu.

Zastosowano na nim system Android, który pozwala wygodnie łączyć się z siecią oraz korzystać z wielu różnych programów. HTC zainstalował na swoim smartfonie kilka ciekawych aplikacji. Warto jest zwrócić uwagę szczególnie na HTC Sense oraz HTC Friend Stream, dzięki którym zawsze będzie można być na bieżąco z tym, co nowego na serwisach społecznościowych. Wygodny ekran dotykowy sprawia, że będzie można w sposób intuicyjny skorzystać z każdej funkcji.

W telefonie zamontowany jest również aparat fotograficzny o rozdzielczości pięciu megapikseli, który pozwala robić wysokie jakościowo zdjęcia. Oprócz tego można w nim korzystać z odtwarzacza muzycznego, a pojemna karta SD sprawi, że zmieścimy na nim wszystkie nasze ulubione utwory.

Oprócz tego telefon ma wszystkie podstawowe funkcje, takie jak zestaw głośnomówiący, klienta poczty czy GPS. Warto jest więc zastanowić się nad zakupem HTC Wildfire, jeżeli zależy nam na telefonie multimedialnym.

IVEL wideodomofony

Model wszystkomający

.................................................................................................

Wirus WordPress / Poznań usuwanie 190 PLN / PROMOCJA, Gwarancja oraz wsparcie przez 12 miesięcy |

Artykuły