TELEFONY KOMÓRKOWE

Czemu telefony z klapką są tak dobre?

Większość ludzi uważa, że jeśli nie ma dotykowego telefonu to już nie jest osobą modną i na topie. Nic bardziej mylnego. Telefon z klapką jakim jest Samsung E1150, jest bardzo dobrym modelem telefonu, z którego z pewnością będziemy zadowoleni. Telefon ten jest niezwykle stylowy i posiada wiele opcji, dzięki którym śmiało można stwierdzić, że jest to bardzo dobrym telefon posiadający wiele pożytecznych funkcji. Poza tym na pewno dzięki takiej klapce, telefon ten będzie nam przez długi czas służył, ponieważ ekran i klawiatura telefonu będzie w odpowiedni sposób chroniona. Na pewno będzie to stanowiło ogromny walor dla tego typu telefonu. Kobiety gdy wrzucą taki telefon do torebki, przynajmniej w żadne sposób nie będą mogły do uszkodzić, ponieważ nie porysuje się żadna jakiego ważna powierzchnia.

Charakterystycznym elementem tego telefonu są trójwymiarowe ikony, które naprawdę sprawiają, że telefon staje się dużo bardziej ciekawy, a wchodzenie w menu telefonu jest prawdziwą przyjemnością. Dlatego też bez trudu sprawimy sobie ogromną frajdę nabywając właśnie ten model telefonu. Bez większego kłopotu będziemy mogli poradzić sobie z jego obsługą i pochwalić się jakie wspaniałe właściwości, pomimo tego, że nie jest to telefon nowej generacji i nie zalicza się do dotykowych telefonów, jednak radzi sobie całkiem dobrze i na pewno będziemy z niego zadowoleni, jeśli tylko zdecydujemy się na jego zakup.

Możemy włączyć opcję „Fałszywe połączenie”, która w skuteczny sposób może nas uratować od przebywania na niezwykle nudnym przyjęciu.

Bezdotykowy, ale równie dobry

.................................................................................................

http://www.cnt.gda.pl |

Artykuły