TELEFONY KOMÓRKOWE

Telefon multimedialny dla biznesu

Dzisiaj telefony bardzo często muszą mieścić w sobie mnóstwo różnych funkcji. Są one przenośnymi biurami i pozwalają na pracę czy komunikację zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Tym oczekiwaniom może sprostać rewelacyjny produkt firmy Nokia, a mianowicie model E52. Chociaż z zewnątrz wygląda jak zwykły telefon, który niczym nie wyróżnia się spośród tych, które są już na rynku, to jednak jego wnętrze ma nam do zaoferowania mnóstwo zaawansowanych funkcji. Zacznijmy jednak od początku, czyli od samej obudowy.

W E52 mamy do czynienia z eleganckim wyglądem, który będzie idealnie współgrał ze świetnie skrojoną marynarką. Waży niecałe sto gramów, a także ma wytrzymałą baterię, dzięki której będzie można rozmawiać czy też używać go w innych celach bez problemu przez kilka dni. Duży wyświetlacz z dobrą rozdzielczością sprawia, że praca jest wygodna, a klawisze rozmieszczone w tradycyjny sposób będą dodatkowym ułatwieniem. Można oczywiście korzystać z klawiszy pomocniczych oraz dowolnie je programować. Gdy chodzi o wnętrze, to Nokia E52 posiada wiele ciekawych funkcji. Z pewnością warto jest zwrócić uwagę na dostępność modułu GPS z kompasem, który sprawi, że już nigdy nie zgubimy się w nieznanym nam mieście. Przeglądarka internetowa oraz możliwość odbierania poczty elektronicznej sprawiają, że jest on niezawodny i pomocny w każdej sytuacji. Chwile może umilić też odtwarzacz muzyczny oraz radio, a także można w każdym momencie skorzystać z aparatu fotograficznego. Zatem telefon ten jest godny polecenia.

http://skuteczni.pl

Łatwość obsługi internetu i aplikacje biznesowe

.................................................................................................

Strona internetowa WordPress cennik / Poznań od 290 PLN / PROMOCJA, Gwarancja oraz wsparcie przez 12 miesięcy |

Artykuły