TELEFONY KOMÓRKOWE

Android czy iOS?

Rynek telefonów komórkowych rozwinął się ogromnie w ostatnim czasie a same telefony przeobrażać się zaczęły w mini maszyny o ogromnym potencjale i mocy. Warto więc wiedzieć, że możliwości działania w dzisiejszych czasach są naprawdę spore a konkuerncja ogromna.

Obecnie na tym rynku liczą się dwie znane marki. Apple i Google walczą ze sobą o miano najpopularniejszego systemu operacyjnego na telefonach komórkowych. Na początku rynek komóek zrewolucjonizował z pewnością iOS, który został wyprodukowany na iPhone.

Jednak coraz częściej mówiło się o systemie Apple, który zostanie wydany na telefony komórkowe i co najważniejsze – będzie darmowy. I stało się.

Android z czasem zyskiwał coraz większe grono fanów, a przemawiało za nim także to, że był on po prostu darmowy i dostępny nie tylko na jeden rodzaj telefonów. Obecnie wszystkie nowe telefony komórkowe SE, Samsunga czy LG wydawane są właśnie z Androidem. Jest to system o ogromnych możliwośiach, na którego wydanych jest bardzo wiele aplikacji, z czego duży procent darmowych. Można więc z całą pewnością stwierdzić, że na rynku jest on mocną pozycją. Jednak do czasu? Wiadomo bowiem, że Nokia i Microsoft połączyły swoje siły i mają zamiar wejść do walki z gigantami swoim nowym pomysłem jakim jest Windows Phone. Czy to przejdzie?

https://tekniska.pl/tag/szkolenia-sieci-przemyslowe/

Android czy iOS?

.................................................................................................

seo-z.pl |

Artykuły